Zákaznická linka 607 008 805polygon@singingrock.cz Po - Pá: 8:00 – 16:00
CZ
Menu Hledej Váš účet
Zavřít

POLYGON Partneři svět

V reakci na stoupající zájem o školící programy POLYGONu, navázal Singing Rock spolupráci s dalšími školícími centry v zahraničí.
POLYGON Partneři svět

Vedle POLYGONů Singing Rock v Poniklé a v Kladně lze školení absolvovat i u našich partnerů na více místech České i Slovenské republiky.  Jednotný systém školení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou, vytvořený našimi lektory, jsme rozšířili i do dalších zemí světa.  Zahraniční partnery máme v současné době v Bulharsku, Číně, Jordánsku, Kolumbii, Rumunsku a Španělsku.

Seznam partnerských polygonů

 • Polygon Partner Navarra (ES)

  Polygon Partner Navarra (ES)

  Školicí středisko Total HSE je vybaveno konstrukcemi, které simulují větrné turbíny, aby bylo možné v kurzech získat reálné zkušenosti. Kromě základní nabídky obecných školení pro práci ve výškách může poskytovat také kurzy GWO a IRATA.

 • Polygon Partner Brašov (RO)

  Polygon Partner Brašov (RO)

  Toto středisko je prvním poskytovatelem školení v oblasti výškových prací na jihovýchodě Evropy. Prochází neustálým vývojem, co do objemu služeb, počtu lektorů a zejména technik v oblasti lanového přístupu.

 • Polygon Partner Sofie (BG)

  Polygon Partner Sofie (BG)

  Tréninkové centrum v Sofii je provozováno zkušenou firmou PROFIXT, která v Bulharsku poskytuje školení pro práce ve výškách a školení IRATA více než deset let. Za tu dobu v lanovém přístupu úspěšně proškolili mnoho pracovníků podle standardů mezinárodního systému IRATA.

 • Polygon Partner Xi'an (CN)

  Polygon Partner Xi'an (CN)

  Školicí středisko provozuje distributor společnosti Singing Rock, společnost Xi'an Suoleke (西安索乐克), jejíž sídlo je v Xi'anu, hlavním městě v provincie Shaanxi. Polygon poskytuje školení především pro hasiče a záchranáře. Školení mohou být realizována také v jiných částech Číny.

 • Polygon Partner Amman (JOR)

  Polygon Partner Amman (JOR)

  Beit Jala tréninkové středisko se nachází v Ammánu, hlavním městě Jordánska. Kromě základní nabídky obecných školení pro práci ve výškách můžou nabídnout také individuální školení na pracovišti klienta.

 • Polygon Partner Medellín (COL)

  Polygon Partner Medellín (COL)

  První POLYGON partner na americkém kontinentu poskytuje kurzy a školení, které jsou speciálně upraveny pro celé kolumbijské území a jsou součástí povinného dodržování systému řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, stejně jako některé na mezinárodní úrovni. Zasahuje do kontroly a řízení rizikových pracovních činností.,