Zákaznická linka 607 008 805polygon@singingrock.cz Po - Pá: 8:00 – 16:00
CZ
Menu Hledej Váš účet
Zavřít

POLYGON Partneři ČR, SR

V reakci na stoupající zájem o školící programy POLYGONu navázal Singing Rock spolupráci s dalšími školícími centry v Česku i na Slovensku.
POLYGON Partneři ČR, SR

Vedle POLYGONů Singing Rock v Poniklé a v Kladně, lze školení absolvovat i u našich partnerů v Brně, Ostravě, Karlových Varech a ve slovenské Stupave. Jednotný systém školení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou vytvořený našimi lektory je tak díky tomu dostupný na více místech České i Slovenské republiky. 

Polygony v Česku a Slovensku

 • Polygon Poniklá (CZ)

  Polygon Poniklá (CZ)

  Školící centrum vybudované v malebném údolí řeky Jizery, které nabízí mnoho modelových situací pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Za příznivého počasí lze využít i přilehlý venkovní areál pro nácvik práce na sloupech elektrického vedení, stromolezecké techniky, či záchrany z lávky přes řeku.

  Kontakt


  SINGING ROCK s.r.o.

  Poniklá 317, 514 01 Poniklá


   

  Andrea Stojanová 
  tel:+ 420 607 008 805 
  e-mail:polygon@singingrock.cz

 • Polygon Kladno (CZ)

  Polygon Kladno (CZ)

  Školící centrum se nachází v bývalém areálu Poldi Kladno - Koněv. Bývalá výrobní hala nabízí opravdové industriální prostředí pro nácvik pracovních situací při práci ve výškách a nad volnou hloubkou.

  Kontakt


  SINGING ROCK s.r.o.

  Na Valmetce 3514, 272 01 Kladno

   

  Andrea Stojanová  
  tel:+ 420 607 008 805  
  e-mail:polygon@singingrock.cz

 • Polygon Partner Brno (CZ)

  Polygon Partner Brno (CZ)

  Nachází se v průmyslové oblasti, v prostorách bývalé cementárny, která díky své výšce více než 23 m umožňuje vytvoření rozličných modelových situací pro práci ve výškách a nácvik záchrany.

  Kontakt

  Slaměníkova 23b
  614 00 Brno

  Ivo Hrdina
  tel.: +420 605 522 351
  e-mail: polygon@klajda.cz

 • Polygon Partner Ostrava (CZ)

  Polygon Partner Ostrava (CZ)

  Školící centrum vybudované v unikátním prostředí dolu Hlubina v Ostravě Vítkovicích, které nabízí mnoho modelových situací, pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou, bez ohledu na špatné počasí.

  Kontakt

  Dolní oblast Vítkovice / Areál bývalého dolu Hlubina
  Strojovna těžebního stroje
  Vítkovická 3252
  702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

  Petr Mašík
  tel.: +420 797 996 642
  e-mail: info@polygonhlubina.cz

 • Polygon Partner Karlovy Vary (CZ)

  Polygon Partner Karlovy Vary (CZ)

  Polygon Partner Karlovy Vary vznikl v prostorách horolezecké KV stěny (v provozu od roku 2019) v Karlových Varech ve Dvorech. Jedná se o prostor umožňující školení bezpečnosti a ochrany zdraví pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Zájemcům nejen z tohoto regionu se tak naskytlo místo pro nácvik výškových prací či simulaci záchranných akcí.

  Kontakt

  Kpt. Jaroše 376/3 
  360 06 Karlovy Vary 

  Jaroslav Pašek 
  tel.: +420 605 268 633 
  e-mail: jarda@4climbing.cz

 • Polygon Partner Stupava (SK)

  Polygon Partner Stupava (SK)

  Slovenský Polygon partner nabízí velmi pestrou škálu školení pro práci ve výškách. Výcvikové středisko se nachází 20 km severně od Bratislavy. Své teoretické, ale hlavně praktické znalosti zde mohou získávat a prohlubovat výškoví pracovníci, stromolezci či inspektoři OOPP. Kromě školení, nabízí i komplexní služby pro zabezpečení osob při práci ve výškách (analýza rizik na pracovišti, návrh a instalace vhodného záchytného systému, tvorba metodiky pohybu a práce na pracovišti, prodej osobních ochranných prostředků proti pádu, periodické prohlídky vybavení).

  Kontakt

  POLYGONY, s. r. o.
  Malacká 10031, 900 31 Stupava
  Slovensko

  Jana Oravcová
  tel.: +421 903 564 844
  e-mail:info@polygony.sk