Zákaznická linka 607 008 805polygon@singingrock.cz Po - Pá: 8:00 – 16:00
CZ
Menu Hledej Váš účet
Zavřít

Pronájem POLYGONU

Pronájem školicího centra pro vlastní školení nebo výcvik
Pronájem POLYGONU

Pokud vám nevyhovuje naše ucelená nabídka školicích programů nebo si chcete udělat vlastní speciální školení, nabízíme Vám naše Polygony k pronájmu.  

POLYGON Poniklá

Školicí centrum v malebném údolí řeky Jizery, které nabízí mnoho modelových situací pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. POLYGON disponuje kompletním vybavením OOPP pro zajištění a pohyb osob při práci ve výškách, které si frekventanti  školení mohou zapůjčit zdarma. V příznivém počasí lze využít i přilehlý venkovní areál pro nácvik práce na sloupech elektrického vedení, stromolezecké techniky, či záchrany z lávky přes řeku.

Technické informace

POLYGON Kladno

Výcvikové středisko se nachází v bývalém areálu Poldi Kladno - Koněv. Bývalá výrobní hala nabízí opravdové industriální prostředí pro nácvik pracovních situací při práci ve výškách. V Polygonu lze simulovat velké množství pracovních situací jako např. práce ve visu, na žebříku a konstrukcích, zajištění na sloupu elektrického vedení, telekomunikačním stožáru, práce na střeše a další simulace nejčastějších prostředí typických pro výškové práce. Hala je vytápěná, součástí je i multimediální učebna pro teoretickou přípravu.

Technické informace

Ceník (uvedené ceny jsou bez DPH)

Pronájem prostor pro skupinyhodina / Kč
1 - 10 hodin1800,-
11 - 20 hodin1700,-
více než 21 hodin1600,-