Zákaznická linka 607 008 805polygon@singingrock.cz Po - Pá: 8:00 – 16:00
CS
Menu Hledej Váš účet
Zavřít

Singing Rock STEEL 23

Podívej se na výsledky a fotky z otevřeného Mistrovství ČR v průmyslovém lezení Singing Rock STEEL, které se konalo o víkendu 10. - 12. listopadu 2023 na kladenském polygonu. 

Singing Rock STEEL 23

👨‍🚀🚀 VESMÍR je souhrnné označení veškeré hmoty, energie a časoprostoru, který je obsahuje. Není jisté, zda je jeho velikost konečná nebo nekonečná, ale v každém případě je v něm hodně místa pro spoustu zábavy. O tom se přesvědčili účastníci letošního ročníku závodů Singing Rock STEEL, jehož ústředním tématem byl právě vesmír. Tento rok se toto otevřené Mistrovství České republiky v průmyslovém lezení konalo ve dnech 10. - 12. listopadu 2023, již tradičně ve výcvikovém středisku pro práce ve výškách POLYGON Singing Rock a k němu přilehlé lezecké stěně, v průmyslové části města Kladna.

Závodníci měli za úkol opravovat rakety, eliminovat černé díry nebo laserem sestřelovat nebezpečné asteroidy. To vše s využitím svého důvtipu, síly a dvoulanové techniky. Byla to sranda a bylo na co koukat. Na akci se sešli staří známí, ale dorazily i nové tváře. Z mnoha stran jsme dostali pochvalné reakce a musíme říct, že i pohledem organizátorů to byl jeden z nejpovedenějších ročníků. Ještě jednou gratulujeme vítězům a všem závodníkům děkujeme za účast a super atmosféru. Vaše výkony byly úžasné! Opatrujte se, trénujte a za rok zase na viděnou! 🖖

NEJLEPŠÍ ŽENY
1. Klára Kašparová (CZE)
2. Spicky Dendorfer-Buhr (GER)
3. Ania Pielaszkiewicz (POL)

NEJLEPŠÍ MUŽI
1. Vince Kovacs (HUN)
2. Kajetan Ginter (POL)
3. Marek Proba (GER)

MISTŘI ČR
Petr Ledvina & Klára Kašparová

NEJLEPŠÍ TÝMY
1. Hexa training center 1 (HUN)
2. Climbing Service Team Red (POL)
3. RATBOC (POL)

Nejlepší kostým
Sebastian Leliveldt (GER)

kompletní výsledky

Příští rok opět v listopadu v Kladně, už teď se těšíme!
SAMBAR & SINGING ROCK