Zákaznická linka 607 008 805polygon@singingrock.cz Po - Pá: 8:00 – 16:00
CZ
Menu Hledej Váš účet
Zavřít

Školení pro práce ve výškách v místě pracoviště klienta

Flexibilní a efektivní vzdělávání pracovníků. Školení je přizpůsobeno vašim potřebám a časovému rozpětí s minimálním dopadem na pracovní činnost.

Školení pro práce ve výškách v místě pracoviště klienta

Náš team instruktorů předává zkušenosti pracovníkům ve výškách nejenom na Polygonech, ale stále častěji i v místě pracoviště klienta. Tím vám nabízíme jedinečnou možnost, proškolit zaměstnance v místě výkonu práce s minimálním dopadem na přerušení jejich pracovní činnosti.

Převážně se jedná o školení osob, které se starají o údržbu zařízení a budov. Školení v místě pracoviště je většinou postavené na míru jak osnovou, tak časovým rozpětím.

Náš team BOZP specialistů pro pohyb ve výškách projde pracoviště s vedoucím, s technikem BOZP a s technikem, který se v místě ve výškách pohybuje. Společně si projdou místa pohybu ve výškách a nad volnou hloubkou. Následně analyzují rizika a vytvářejí opatření, ze kterého se pak vyprofiluje náplň školení jednotlivých zaměstnanců.

Pokud o tento typ školení máte zájem, nejlépe se spojte s naší administrátorkou školení, Andreou Stojanovou a ta vám ráda poskytne další informace či volné termíny.

Polygon tým.